Toeta

19. mai talgupäeval 

Pane end kirja: https://registreeri.advent.ee/

Võta kaasa: tööriided (ja -kindad), (ka värvimiseks sobilikud); tööriistad ja -vahendid, käterätt ja ujumisriided.

Selleks, et Rõõmusaare laagrikeskus võiks olla veelgi suuremaks õnnistuseks ja planeeritud tööd saaksid tehtud, pöördume kõigi koguduseliikmete poole üleskutsega toetada vabatahtlike annetustega töid laagrikeskuse juures. 

Kutsume üles toetama Rõõmusaare laagrikeskuse rajamist ühekordse annetusega või igakuiselt endale jõukohase summaga.

Oma annetuse saab teha järgnevalt

* toeta.advent.ee leheküljel pangalingiga või sõlmides ka pangakaardi püsimakse lepingu.

* pangaülekandega järgnevalt:

Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit

SEB: EE151010152001624006

Swedbank: EE872200221014526854

Selgitus: Rõõmusaare toetuseks

NB! Kui lisate annetusele isikukoodi, deklareerime selle Maksu- ja Tolliametile ning saate võimaluse tuludeklaratsiooniga osa tasutud tulumaksust tagasi saada.

Kui sa oled korragi mõelnud, et võiks Rõõmusaarele appi tulla midagi tegema, kuid ei tea, kas ja kuidas, siis siin on pakkumine. (Kui ei ole mõelnud, siis mõtle nüüd, eks!)

Tule pere või sõbraga ja aita Rõõmusaare laagrikeskuses ettevalmistusi teha.

Töö ei saa kunagi otsa ning tulla võib kas ühistel talgupäevadel, mis 2024. aastal on järgmised:

Kuid võid tulla ka vaid paariks tunniks mõnel õhtupoolikul või kasvõi terveks pühapäevaks, siis helista, 5662 5526 (Jaanus-Janari) ja saad juba kokku leppida, et mida ja kuidas.

PS! Suuremate tööde jaoks võta oma tööriistad kaasa (saag, võsalõikur, ehitustööriistad, oksakäärid jms). Mõningat materjali jms on kohapeal olemas.

Laagripaiga toimimiseks on võimalik toetada ka teisiti. Võib-olla on just sinu kodus väljavahetamist ootamas mõni kodutehnikaseade või tööriist ning leiad, et võiks kasutatud, kuid siiski probleemideta toimiva seadme laagrikeskusele kinkida, siis võta ühendust Jaanus-Janariga, 5662 5526, roomusaare@advent.ee ja saame juba kokku leppida, kuidas midagi üle anda.

Palun pane tähele, et me ei saa vastu võtta viimase piirini kulunud või mittetoimivaid seadmeid, sest meil ei ole võimekust neid ise parandada. Kui sinu seade on selline, kuid sooviksid seda siiski anda, siis äkki leiad mõne sõbra või tuttava, kellega koos võiks see seade korda saada...